Hakkımda

Bu sayfada Serdar Hoca ve kursları hakkında merak ettiklerinizi bulabilirsiniz. 

Kimdir Bu Serdar Hoca?

Bir dil ve eğitim aşığı; dil eğitiminde kendi metod ve sistemlerini kullanan ve bu sayede on binlerce kişinin ”son öğretmeni” olmuş, öğrencilerini kalpten seven ve her daim yanında olmaya çalışan İngilizce Öğretmeni, Uzman Eğitmen.

Kendinize bir iyilik yapın!

Hayatım boyunca hiç monoton olamadım, görev olarak değil kendi isteğimle kendimi çok farklı alanlarda geliştirme fırsatım oldu ve bunların çoğunu ‘İngilizce biliyor’ olmama borçluyum. Yani; hayatımda ”kendim” için yaptığım en iyi şey İngilizce öğrenmek idi, siz de kendinize bir iyilik yapın ve İngilizce öğrenin, ne pahasına olursa olsun!

Serdar Hoca
Uzman Eğitmen

Hakkımda,

"İngilizce öğrenmek başka dünyalara açılan maddi ve manevi bir kapıdır."

Merhaba Sevgili Arkadaşlar,

Ben öğrencilerimin bana seslendiği haliyle ‘Serdar Hoca’. 1988 Ankara doğumluyum, üst öğrenimimi Hacettepe Üniversitesinde tamamladım ve akıcı olarak İngilizce ve Almanca dillerini konuşmaktayım. Bir süre yurtdışında yaşamış olup uzun yıllar boyunca ‘dil’ sektörünün öğrencisi ve öğreteni konumunda yer aldım. 

Dil eğitiminde hiçbir zaman klasik yöntemlerden hazzetmedim ve göz göre göre yapılan yanlışlar pek hoşuma gitmiyordu. Aklımda birçok fikir varken bunları uygulayacak fırsatım yoktu. 

Ve 2018 yılında ‘Udemy’ ile tanıştım ve aradığım fırsat olduğunu gördüm; tamamen kendi sistemimle, kendi müfredatımla eğitim verebileceğim bir sistem! Daha ne olsun?

Klasiklerin dışına çıkmak genelde risk olarak görülür ancak gözümü dahi kırpmadan tamamen kendi sistemimle yola koyuldum ve ilk olarak ”Özel Ders Formatında Sıfırdan Zirveye İngilizce Eğitim Seti”ni oluşturdum. Öğrencilerim beni o kadar iyi anladılar ve öyle yücelttiler ki kurs 2 ay içerisinde ”en çok satan” İngilizce kursu etiketini aldı ve liderliği hala bugün devam etmekte 🙂 Elbette o günden bugüne birçok güncelleme de geçirdi. 

Evet çok emek verdim ama sevgili öğrencilerim olmadan bunu asla başaramazdım! Hiçbirini şahsen tanımadığım ancak hepsini ayrı ayrı çok sevdiğim öğrencilerime buradan selam olsun…

Nerede kalmıştık? 🙂 Daha sonra yine uzman olduğum bir alan olan ”akademik sınavlar” için ”YDS-YÖKDİL Yüksek Başarı Kursu”nu çıkardım ve o da aynı şekilde kategorisinde lider oldu. Eğitim-Öğretim uzun süreli bir kavramdır ancak bu kursun en çok sevdiğim tarafı öğrencilerimin hayatına kısa sürede dokunabiliyor olmamdır. 

En son ise; ”İngilizce Kalıcı Kelime Öğrenme Kursu”nu oluşturdum ve tüm samimiyetimle söylüyorum ki hayatımda hiçbir şeye bu kadar fazla emek vermemiştim… Kelime öğrenmenin kursu mu olur? deseler de bu kurs da aynı şekilde en çok satan listesinde yerini aldı, ha bir de en yüksek puanlı kurs oldu 🙂

Hiçbir zaman mucize önermedim, önermiyorum! Aksine çok ödev veren, sürekli uğraştıran, psikolojinize kadar düşünen ve sizi de zorlayan bir öğretmenim ve hep de öyle kalacağım… Bu denli başarının sebebi öğrencilerimin beni ve sistemimi anlaması ve bana duydukları güven ile çalışmaları ve başarmaları olmuştur yoksa hiçbirimizin elinde sihirli değnek yok. Ancak şunu gururla belirtmek isterim ki her daim öğrencilerim yanında oldum, bunu sağda cevapladığım soru sayısından, ödev kontrolünden ve hatta x2 mesaj sayısından anlayabilirsiniz. 

Planlarım:

Öğrencilerimden gelen yoğun istek üzerine ileride Almanca kursu da yapmayı düşünüyorum; ayrıca İngilizce eğitim kitabı, kelime kitabı gibi planlarım da bulunmakta. Sahibi olmadığım tek şey zaman 🙂

Bu site yoluyla da daha fazla kitleye ulaşmak, dil eğitimi konusunda fikirlerimi paylaşmak, yazılı-videolu eğitimler yayınlamak ve en çok istediğim bolca ”alıştırma” ekleyebilme amacındayım. 

Arkadaşlar, belki şuan İngilizce öğrenmeyi bir işe girmek için, akademik sınavlar, yüksek lisans vb. amaçlarınız için öğrenmek istiyor olabilirsiniz ki bunda hiçbir sorun yok, ancak inanın bana bunu başardığınızda önünüze yepyeni bir dünya açılacak, yani aradığınızdan fazlasını bulacaksınız! Bunu tahmin olarak değil, aradığından çok fazlasını bulmuş biri olarak yazıyorum.

Hepinize başarılar dilerim.

 

 

Kurslarım

Udemy 'best seller' kurslarımı yukarıdaki linke tıklayarak inceleyebilir ve detaylı bilgi alabilirsiniz. Hemen bugün öğrenmeye başlayın!

Kitaplarım

Henüz hazırlık aşamasında. O zaman bu neden burada? Ne zaman bunalırsam burayı açıp bakıyor ve o kitaplar burada yer alacak diyorum 🙂
Coming soon...

Youtube Kanalım

Youtube Kanalımda hem kurslarımdan örnek videoları bulabilir hem de kurs dışı sadece YouTube özel çektiğim eğitici videoları, bazı ipuçlarını ve taktikleri bulabilirsiniz.