Kurslarım

Udemy eğitim sitesinde tamamı kendi alanında ”en çok satan” etiketli kurslarımı inceleyebilir ve özel indirimlerden faydalanabilirsiniz! İngilizce öğrenmek, kelime bilginizi artırmak veya YDS/YÖKDİL gibi kurslardan yüksek puan almak gibi bir hedefiniz varsa, burada sizin için bir şeyler bulacağınıza emin olabilirsiniz. 

Özel Ders Formatında Sıfırdan Zirveye İngilizce Eğitim Seti

İngilizceyi tamamen ‘sistematik’ bir şekilde sıfırdan en ileri seviyeye kadar öğrenebileceğiniz  Online İngilizce kursu.

Klasik yöntemleri unutun, sistematik bir şekilde ve tüm becerilerinizi geliştirmek suretiyle gerçek bir İngilizce öğrenme serüveni.

150.000+ öğrenci – 4.6/5 ortalama puan, Udemy İngilizce kategorisi ”best seller”. Binlerce öğrencimiz başardı, şimdi sıra sizde!

İngilizce Kalıcı Kelime Öğrenme Kursu

Binlerce İngilizce kelimeyi ”sıfır ezber” ve tamamen ”kalıcı” olarak öğrenmek ister miydiniz? Türünün tek örneği olan bu kurs ile fazla zahmete girmeden bu artık mümkün! Binlerce sayfalık çalışma kağıdı & alıştırma hediye! 

Ayrıca okuma, diyalog, phrasal verbs, kalıplar-deyimler gibi kritik bilgiler de bu kursta yer almakta. 

35.000+ Öğrenci – 4.7/5 ortalama puan – Udemy kelime kategorisi ”best seller”. 

YDS/YÖKDİL Yüksek Başarı Kursu

YDS/YÖKDİL/YDT gibi sınavlara en iyi şekilde hazırlanmak ve yüksek puanlar almak gibi bir hayaliniz mi var? Gelin bunu birlikte gerçekeştirelim!

Konu anlatımı, kaynaklar, soru çözümleri, test teknikleri, özel tüyolar ve fazlası bu kursta. 

25.000 + Öğrenci – 4.6/5 ortalama puan, Udemy sınavlar kategorisinde ”best seller”. 80 üstü puan almış binlerce öğrenci!